Ausztriai munkák - Zamestnanec (m/w/d) pre našu balíčkovaciu stanicu (plný úväzok)

Zamestnanec (m/w/d) pre našu balíčkovaciu stanicu (plný úväzok)

2024.05.02.
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

Popis spoločnosti
#WeareGreenyard
V spoločnosti Greenyard môžete naozaj niečo dosiahnuť! Greenyard je silný hráč na rastlinnej báze, globálny hráč v oblasti ovocia a zeleniny. Vďaka našim dlhoročným vzťahom s producentmi z celého sveta sme schopní denne zásobovať našich zákazníkov, vrátane najväčších maloobchodných reťazcov v Európe, cez naše tri divízie (Čerstvé, Mrazené a Pripravené) chutnými rastlinnými produktmi. Sídlime v Belgicku, ale sme aktívni v 19 krajinách, kde pracujeme s približne 9000 zamestnancami každý deň #forahealthierfuture. Naším cieľom je urobiť život zdravším tým, že ľuďom pomôžeme jesť ovocie a zeleninu kedykoľvek, rýchlo a príjemne.

V Bratislave máme okolo 100 zamestnancov, ktorí každý deň spolu s nami prinášajú čerstvé ovocie a zeleninu priamo z poľa k zákazníkom.

Hľadáme motivovaného zamestnanca (m/w/d) na našu balíčkovaciu stanicu (plný úväzok)

Pozícia

Popis pracovnej pozície

Čo najskôr ako posilnenie tímu!

Po úspešnom zavádzaní obsahuje váš pracovný rozsah:

* Príprava surovín a obalov pre balíčkovacie linky
* Príprava výroby na balíčkovacích linkách
* Koordinácia s poskytovateľom balenia a dohľad nad jeho prácou
* Dokumentovanie objednávok na balenie
* Kontrola balíčkovacích objednávok
* Dodržiavanie hygienických predpisov na balíčkovej stanici
* Zabezpečenie správneho balenia a kompletácie tovaru a tiež vytváranie a kontrola plausibility balíčkovacích objednávok
* Zabezpečenie dodržiavania zákonných požiadaviek a kvalitatívnych požiadaviek
* Zodpovednosť za kvalitu, množstvo, náklady a efektívnosť procesov balenia a triedenia
* Dokumentácia a analýza udalostí na balíčkovej a triediacej stanici, napríklad prestoje
* Zodpovednosť za balíkový materiál (objednávka, spotreba, určenie rezervácií)
Kontrola faktúr za prázdny tovar a balíkový materiál

Ako odborník aj osobne presvedčíte:

* Vzdelanie v oblasti prevádzkového logistiky
* Požiadavka na vodičský preukaz na manipulátory
* Znalosť nemčiny aspoň na úrovni B2
* Fyzická zdatnosť a odolnosť
* Skúsenosti v ovocí a zelenine sú výhodou
* Flexibilita
* Schopnosť pracovať v tíme a zodpovedne
* Skúsenosti s používaním smartfónov sú výhodou (skenovanie WMS)
* Skúsenosti s ERP a WMS sú výhodou
* Pripravenosť pracovať cez víkendy (minimálne 2 víkendy / mesiac) a rotujúce pracovné dni

Naša ponuka pre vás:

* Zaujímavé a rozsiahle pracovné úlohy v celosvetovo pôsobiacej spoločnosti
* dlhodobé a atraktívne vyhliadky v finančne silnej spoločnosti
* Samostatná práca s vlastnou zodpovednosťou
* Motivovaný tím
* 4-dňový pracovný týždeň
* Možnosti rozvoja v neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti
* Zabezpečenie budúcnosti (model premeny platov)
* Bezplatná káva pre našich zamestnancov
* Bezplatné parkovanie pre našich zamestnancov
* Pre túto pozíciu sa vzťahuje Kolektívna zmluva pre obchodníkov (od 1 951,00 EUR).
Pripravenosť k nadštandardnej platbe v závislosti od kvalifikácie a pracovnej skúsenosti

Ak sa chcete uchádzať, musíte splniť požiadavky rakúskeho štátu, aby ste si zabezpečili riadne zamestnanie.

Svoj aktuálny životopis v nemčine môžete poslať na e-mailovú adresu na tejto webovej stránke: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR1783998_16034118

Tešíme sa na vašu žiadosť!

Címkék